Leiter Technischer Service

Frank Heimann
Tel: +49 234869409
Mobil: +49 715536832
Mail: Frank.Heimann@ppg.com
 

Technischer Service SIGMA & Gori

Thomas Müller
Tel: +49 234869432
Mobil: +49 152 22501063
Mail: T.Mueller@ppg.com

Technischer Service SIGMA & Gori

Ralf Johanterwage
Tel: +49 234869431
Mobil: +49 15222501060
Mail: Ralf.Johanterwage@ppg.com

Technischer Service SIGMA & Gori

Kurt Kramer
Tel: +49 234 86 94 15
Mobil: +49 173 322 70 09
Mail: Kramer@ppg.com

Assistentin Technischer Service

Kerstin Josuttis
Tel: +49 234869313
Mail: KJosuttis@ppg.com

Technischer Service SIGMA & Gori

Peter Meissner
Mobil: +49 1737040012
Mail: Meissner@ppg.com
 

Start from your home screen? Lees hier hoe u dit eenvoudig kunt instellen. Hide message